Survivor All Star heyecanı başladı ve her sezon olduğu gibi, bu yıl da milyonlarca izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başardı. 2024 Survivor sezonuyla birlikte, yarışmacıların yaşları, meslekleri ve yaşamları hemen merak konusu oldu. Survivor 2023 yarışmasında finale kalarak dikkatleri üzerine çeken Özgür Tetik, bu yıl All Star kategorisinde tekrar yarışmaya karar verdi. Peki, Özgür Tetik kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır? İşte, Survivor Özgür Tetik'e dair merak edilenler...

SURVİVOR KİM ELENDİ elenen aday Dora mı elendi mi (22 Şubat 41. Bölüm) SURVİVOR KİM ELENDİ elenen aday Dora mı elendi mi (22 Şubat 41. Bölüm)

SURVIVOR ÖZGÜR TETİK KİMDİR?

1975 yılında Yalova'da doğan Özgür Tetik, çocuk yaşlarından itibaren sporla, özellikle basketbolla yakından ilgilendi. Sporcu ve kuvvet antrenörü olan Tetik, 2002'den beri triathlon sporuyla ilgileniyor ve olimpik triathlon branşında yarışlara katılıyor. NPTI level3 ve fitness federasyonu level2 antrenörü ve kuvvet antrenörü olarak koşu ve crossfit gibi birçok sporla meşgul.

Özgür Tetik, eşi Tuğba Tetik ile evlidir. Çift, 2014 yılında Running Academy'yi kurarak kendi akademilerinde ve başka spor aileleriyle birlikte antrenörlükler yapmış, birçok eğitim vermiştir. Özgür Tetik aynı zamanda Technogym Master Trainer ünvanına sahiptir.

Editör: Ebru Kont1