Survivor All Star'ın 28 Ocak 2024 tarihli bölümünde Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları, dokunulmazlık için kıyasıya mücadele etti. Oynanan bayrak oyunu sonrasında dokunulmazlığı kazanan taraf Mavi Takım oldu. Ancak Kırmızı Takım, bu haftanın eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Oylama sonucunda en çok oyu alarak bu haftanın ikinci eleme adayı olan isim Pınar Saka oldu.

28 OCAK SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın 28 Ocak Pazar akşamı yayınlanan 20. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Sercan sakatlık geçirdi. Oynanan bayrak oyunu sonucunda dokunulmazlığı kazanan taraf belli oldu. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan taraf 12-10'luk skorla Mavi Takım oldu.

Elçin Sangu kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim, evli mi, hangi dizilerde oynadı; Köpeğiyle pozu olay oldu Elçin Sangu kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim, evli mi, hangi dizilerde oynadı; Köpeğiyle pozu olay oldu

SURVIVOR'DA BU HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM?

Survivor All Star'ın 28 Ocak 2024 tarihli bölümünde, dokunulmazlık oyunu sonucunda Mavi Takım, 12-10'luk skorla zafer kazandı. Bu zaferin ardından Kırmızı Takım, eleme potasına girecek ismi belirlemek için oylama yaptı. Oylama sonucunda en çok oyu alarak bu haftanın ikinci eleme adayı olan isim Pınar Saka oldu.

DÜELLO NE ZAMAN OYNANACAK?

Survivor All Star'da bu hafta düelloya çıkacak iki isim Pınar Saka ve bir önceki yarışmada elenen Kardeniz oldu. Düello, bir sonraki haftada gerçekleşecek kadınlar düellosuyla eş zamanlı olarak izleyicilere sunulacak. İki kadın yarışmacının mücadelesi sonrasında eleme adayları belirlenecek ve eleme düellosu gerçekleşecek.

SURVIVOR'A YENİ YEDEK YARIŞMACILAR DAHİL OLDU!

Bu hafta Survivor'a yeni yedek yarışmacılar dahil oldu. Survivor yedekler kadrosundan Mustafa Kemal Kırmızı takıma, 2021 yarışmacılarından Dora ise Mavi takıma dahil oldu. Survivor All Star, izleyicilere birbirinden heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor.

Editör: Ceyda Nur Öner