SURVİVOR İLK DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Mavi ve kırmızı takımlar, acil ada konseyine katılarak beklenen açıklamayı dinledi. Acun Ilıcalı, mavi takıma katılan yeni yarışmacının Batuhan Karacakaya olduğunu duyurdu.

İki takım dokunulmazlık oyunu parkurunda karşı karşıya geldi. Oyunun ödülü ise pizza ve tatlı tabağı oldu.

Mücadelenin ilk aşamasında dokunulmazlık parkuruna çıkan mavi takım, hızlı bir başlangıç yaparak ilk sekiz sayıyı elde etti ve mücadeleyi bayrak yarışına dönüştürdü.

Oyun alanında Merve ile Nagihan arasında eşleşme konusunda başlayan tartışma hızla büyüdü. Tartışma giderek kızıştı ve her iki taraf da birbirlerine doğru adım attı. Takım arkadaşları, iki ismi ayırmak için büyük çaba sarf etti.

11-11 skorda parkura çıkan iki takım da dörder yarışmacıyla mücadele etti ve ellerinden gelenin fazlasını ortaya koydu. Dokunulmazlığı kazanan taraf ise kırmızı takım oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Önceki kadın konseyinde kalan Aysu'nun bulunduğu potaya bu hafta oylama ile yeni isimler ekleniyor.

Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar! Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar!

24 Şubat Cumartesi günü kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından mavi takımdan potaya giden ilk haftanın eleme adayı Begüm oldu.

Editör: Barış Tekeci