Elçin Sangu kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim, evli mi, hangi dizilerde oynadı; Köpeğiyle pozu olay oldu Elçin Sangu kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kim, evli mi, hangi dizilerde oynadı; Köpeğiyle pozu olay oldu

Bu sezon, Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında çekişmeli bir mücadele yaşanıyor. Survivor severler, merakla bekledikleri Survivor yeni bölüm fragmanında neler olacağını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Eğer henüz izlemediysen, Survivor 23. bölüm fragmanını kaçırma!

TV8'de haftanın farklı günlerinde yayınlanan Survivor, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri saat 20:00'de ekrana geliyor. Herkesin ilgisini çeken Survivor All Star'ın 23. bölüm fragmanı seyircileri heyecanlandırdı. Bu bölümde neler olacağı ise büyük bir merak konusu.

Survivor takipçileri için hatırlatma: Survivor 23. bölüm fragmanını kaçırmamak için ekrana kilitlenin! Ayrıca, Kırmızı Takım'da yer alan Merve Aydın, Pınar Saka, Nagihan Karadere gibi isimlere ve Mavi Takım'daki Seda Aktuğlu, Seda Ocak, Nefise Karatay gibi yarışmacılara dikkat edin. Survivor'un bu sezonundaki rekabet oldukça çetin!

Survivor All Star, haftanın farklı günlerinde izleyicisiyle buluşuyor. Saat 20:00'de başlayan programı kaçırmamak için ekran başında olun. Heyecan dolu anlar ve sürpriz gelişmelerle dolu Survivor yeni bölümü için geri sayım başladı!

Editör: Ebru Kont1