TV8 de yayınlanan Survivor All Star 2024 yarışında meraklı gözler son bölüme çevrildi. Survivor Nagihan ile Sahra kavgası ortalığı karıştırdı. Nagihan ile Sahra arasında yaşanan kavga ardından tüm gözler Sahra Işık’a çevrildi.

Kopuk dizi final kararı mı aldı, final mi yapacak, yayından kaldırıldı mı? Kopuk dizi final kararı mı aldı, final mi yapacak, yayından kaldırıldı mı?

SURVİVOR SAHRA DİSKALİFİYE Mİ OLDU? SAHRA NEREDE?

Survivor Sahra'nın konseyde yer almaması ile ilgili Acun Ilıcalı'nın herhangi bir açıklama yapmamış olması izleyicileri meraklandırdı. Özel yaşama dair çıkan tartışmanın tarafları arasında Nagihan ve Sahra bulunuyor. Ada konseyinde, mavi takımın üyesi Sahra'nın eksikliği dikkat çekti. Konsey sırasında Acun Ilıcalı, Nagihan ve Sahra arasında yaşanan tartışmanın oyun alanında istenmeyen bir duruma yol açtığını belirtti. Ilıcalı, "Oyun alanında istemediğimiz şeyler yaşandı, ancak seyircilerimiz bunları göremedi çünkü mesele Nagihan ve Sahra arasındaydı. Özel hayatla ilgili çok ciddi kötü sözlerin geçtiği için, bu görüntüleri yayınlamak istemedik" dedi.

SAHRA IŞIK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Survivor 2014 yarışmasında yer alan Sahra Işık 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu kimliğiyle tanınan Sahra Esra Işık, Fenerbahçe’deki kariyerinin yanı sıra modellik de yaptı. 2013 yılında gerçekleştirilen Best Of Model yarışmasında 3. olan Survivor Sahra Esra Işık, Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti. Survivor yarışı ardından görünümündeki değişiklikle dikkat çeken Sahra Işık Survivor All Star 2024 yarışında yer aldı.

Editör: Barış Tekeci