Bu önemli karşılaşma, Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek ve maçın tarihi kesinleşti. Şu anda futbol severlerin merakla beklediği konu, maç biletlerinin ne zaman satışa sunulacağı.

Daha önce Suudi Arabistan'da oynanması planlanan ancak sonradan iptal edilen Süper Kupa maçının yeni tarihi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklandı. Bu duyuru, maçın tarihine dair merakı giderecek önemli bir bilgi sağladı ve şimdi de gözler bilet fiyatlarına ve satış tarihine çevrildi.

Son Dakika... Beşiktaş, Fernando Santos ile yolları ayırdı Son Dakika... Beşiktaş, Fernando Santos ile yolları ayırdı

Süper Kupa Finali Ne Zaman?

2023 Turkcell Süper Kupa finalinde, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki mücadele, 7 Nisan Pazar günü, Şanlıurfa'da yapılacak.

Süper Kupa Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'daki Al-Awwal Park (Kral Suud Üniversitesi) Stadyumu'nda 29 Aralık'ta gerçekleşmesi planlanan ancak iptal edilen maçın biletleri, 6 Aralık'ta satışa sunulmuştu.

Yeni belirlenen tarihle, 7 Nisan'da Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek Süper Kupa finali için biletlerin Mart ayının ilk haftalarında satışa çıkması beklenmektedir. Bu önemli maç için taraftarların ve futbolseverlerin heyecanı gün geçtikçe artmakta.

Editör: Ebru Kont1