Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 2023 Süper Kupa finalinin yeni tarihi duyuruldu. Peki, GS - FB Süper Kupa final maçı saat kaçta başlayacak?

Mallorca Real Madrid İlk yarı sonucu 0-0 Mallorca Real Madrid İlk yarı sonucu 0-0

Geçtiğimiz sezonun Süper Lig şampiyonu Galatasaray ile Ziraat Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa final maçı, nisan ayında gerçekleşecek. İlk planlanan tarihte düzenlenemeyen Süper Kupa final maçının yeni tarihi TFF tarafından açıklandı. İşte, Süper Kupa maçı detayları:

Ertelenen Süper Kupa final maçının detayları netleşti. TFF'den yapılan açıklamada, "2022-2023 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Galatasaray A.Ş. ile 2022-2023 Sezonu Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe A.Ş. arasında 7 Nisan 2024 Pazar günü oynanacak 2023 Turkcell Süper Kupa maçının başlama saatinde güncelleme yapılmıştır. Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda daha önce 21.00 olarak planlanan müsabakanın başlama saati 21.30 olarak güncellenmiştir" ifadelerine yer verildi.

Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa maçı, belirlenen yeni tarih ve saatte, Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda oynanacak ve ATV'den canlı olarak yayınlanacak.

Editör: Ebru Kont1