Süleymanlı Haber'den Önemli Duyuru

Allah'ın selamı rahmeti bereketi inayetiyle, değerli okuyucularımıza hoş geldiniz.

Destek Bildirisi: Kılıçdaroğlu'na Verilen Desteğin Arkasındayız

Süleymanlı Haber olarak, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceğimizi daha önce sizlerle paylaşmıştık. 2023 seçimlerine ilişkin değerlendirmelerimizi objektif bir şekilde yapmış, bu kararımızı gerekçeleriyle açıklamıştık.

Dikkat Çekici Gelişmeler ve Siyasi Duruşumuz

Ancak son zamanlarda yaşanan gelişmeler ve seçim sonuçları üzerine yeniden değerlendirme yapma ihtiyacı hissediyoruz. 2023 seçimlerinde öngördüğümüz bazı durumların yaşanması, vatandaşlarımızın hayatlarını etkilemeye devam ediyor.

Siyasi Tartışmalar ve Ramazan Ayı

Ramazan ayı sebebiyle siyasi tartışmalardan kaçınmayı doğru buluyoruz. Ancak toplumun hassas olduğu konularda sesimizi duyurmak ve gerçekleri ortaya koymak da önemlidir. Biz, Süleymanlı Haber olarak, 2023 seçimlerindeki duruşumuzu ve fikirlerimizi 1 milyondan fazla okuyucumuza ve takipçimize aktarmış bulunmaktayız.

Millet İttifakı ve Siyasi Duruşumuz

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin Ramazan Ayı'na denk gelmesi nedeniyle siyasi polemiklerden kaçınmayı tercih ediyoruz. Ancak yine de adalet ve liyakatin önemini vurgulamak gerekmektedir. Bu bağlamda, Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanları Sayın Mansur Yavaş ve Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleme kararımızı kamuoyuna açıklıyoruz.

Süleymanlı Haber Ailesi ve Siyasi Duruşumuz

Süleyman Hilmi Tunahan Üstadımıza gönül vermiş olanların siyasi partilere angaje olmadığını ve asla parti içinde yer almayacağını belirtmek isteriz. Adaletin ve liyakatin her zaman ön planda tutulması gerektiğini önemle vurguluyoruz.

Sonuç ve Duyuru

Son olarak, AKP hükümetini desteklemeyeceğimizi bir kez daha belirtiyoruz. Bu bilgilendirme, tüm Süleymanlı Haber okuyucularını kapsamaktadır. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini temenni eder, Cenab-ı Allah'tan başarılar dileriz.

YSK'dan itirazları için flaş karar YSK'dan itirazları için flaş karar


Ab7305F9 468C 41C3 Bcca 4B6B1Db5C52F
Editör: Muharrem Türkoğlu