Boynunuzdaki bu his varsa dikkat! hangi kanserin belirtisi? Boynunuzdaki bu his varsa dikkat! hangi kanserin belirtisi?

Bazı erkekler seks için her şeyi yapar. Hatta size en başından beri aşıkmış gibi davranıp dikkatini yalnızca size odaklayabilir. Ancak bir süre sonra sorgulamaya başladığınızda bu durumun aşkla hiçbir ilgisinin olmadığını fark edebilirsiniz. Peki bir erkeğin sizi sadece seks için istediğinin işaretleri nelerdir? İşte detaylı ayrıntılar...

İçgüdüleriniz size onun için tek kişinin siz olmadığınızı mı söylüyor? "Benimle sadece seks için mi birlikte oluyor? Bu soruyu kendine mi soruyorsun? Çoğu erkek kadınları sadece seksi görebilir. İlişkideki bazı davranışların onun sadece seninle seks yapmak istediğini gösterdiğinden şüpheleniyorsun. Cinsel ilişkiler. İşte işaretler bir erkeğin sadece kadınlarla seks yapmak istediğini...

eğer dokunmaya devam etmek istiyorsa
Bütün konuşması seks hakkında mı? Konuşmalarınızın çoğu sadece seksle ilgiliyse, konu size gelince tek düşündüğü budur. Bu tür erkekler her konuya seksi getirir ve sizden de aynı şekilde yanıt vermenizi bekler. Partnerinizle seks dışında başka konuşmalar da yaptığınızdan emin olun. Size her an, her yerde dokunma fırsatı arıyor olabilir. "Ellerimi senden uzak tutamıyorum" dediğinizde kulağa hoş gelebilir ama belki de onun tek amacı dokunmaktır.

Konuşmalarının tamamı seks hakkında mı?
Konuşmalarınızın çoğu sadece seksle ilgiliyse, konu size gelince tek düşündüğü budur. Bu tür erkekler her konuya seksi getirir ve sizden de aynı şekilde yanıt vermenizi bekler. Eşinizle seks dışında başka konuşmalar da yaptığınızdan emin olun.

tutarsız
Farklı şekillerde daha sık vakit geçirdiğiniz ve uzun sohbetler yaptığınız ilişkinizin başlangıcını düşünün. Hala aynı mı yoksa sadece cinsellik mi? Bu tür erkeklerin kadınlara karşı bir yeteneği vardır ve onları sekse nasıl ilgilendireceklerini bilirler.

Kişisel hayatınızla ilgilenmiyorum
Gününüz hakkında, sorunlarınız hakkında konuştuğunuzda partnerinizin sizi dinlemesini, sarılmasını ve her şeyin yoluna gireceğini söylemesini istersiniz. Dikkat çekmek için her zaman kıyafetlerinizi çıkarmamalısınız. Gerçekten bir ilişki isteyen bir adam, kişisel yaşamınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister, böylece o kıyafetlerin altındaki "sizi" değil "gerçek sizi" tanıyabilir.

Gizli hayat
Partnerinizi tanıyıp tanımadığınızı kendinize sorun. İddia ettiği kişi mi, yoksa duygularınızla oynayan biri mi? Gerçekten nerede olduğunu söylüyor mu? Telefonuna her yaklaştığınızda ürküyor mu? Gerçek bir ilişkiyi saklıyor olabilir, dolayısıyla hayatını sizden saklıyor olabilir.

Onu asla arkadaşlarıyla tanıştırmaz
Eğer arkadaşlarıyla tanışmanızı istemiyorlarsa, sizin varlığınızı bilmiyor olabilirler. Sizi onlardan uzak tutmak için bahaneler üretmeye devam edebilirler. Arkadaşlarınızın sizi tanımasını sağlamalısınız çünkü onların size karşı davranışları, onların zihinlerinde nasıl olduğunuzu çokça yansıtır.

ilişki konuşmalarından kaçının
Siz ve o bir süredir birliktesiniz ve ilişkinizin nereye gittiği hakkında konuşabilirsiniz. Bu durumdan kaçınmanın bir yolunu bulacak ya da sizinle daha sonra konuşmak istediğini söyleyecektir. Eğer çenesini kapatmaya devam ederse bu, ilişkinin seks dışında bir yöne gitmesini istemediği anlamına gelir.

Sadece seksle ilgileniyor
Bu tür erkekler için seks her şeyin cevabıdır. Onların umursadığı tek şey seks. Durum ne olursa olsun bunu cinsel aktiviteye dönüştürmenin bir yolunu bulacaktı.

bu seni güvende hissettirmiyor
Bazen sana tekrar tekrar dokunmasından hoşlanmazsın ama yine de sana dokunmaya devam eder. Çünkü artık onun dokunuşunu uygun bulmuyorsun. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaz. Hayır dediğinde geri adım atmalıdır.

Başka planlarla meşgul olacak
Sinemaya gitmeyi planladığınızda birdenbire "yoğunluk" olur. Diğer planlar yerine getirmek istemediği yükümlülüklerdi. Onun tek ilgisi yalnızlık için fırsatlar yaratmaktır.

diğer kadınlara karşı tutumları
Diğer kadınlarla olan davranışlarına dikkat edin. Etrafınızda bile çapkın davranıyorsa, bu sizinle ilişki içindeyken diğer kadınlarla ilk kez flört etmesi değil.

hayır dediğinde sinirlenmek
Seks yapmayı reddettiğinizde sinirleniyor. Onu memnun etmenin tek yolunun onunla seks yapmak olduğunun farkındasın. Bu işaretleri görmezden gelmek büyük bir hatadır. Eninde sonunda sana aşık olacağına kendini inandırabilirsin ama bu çoğu kadının yaptığı hatadır. Eğer ilişkinizde bu işaretler mevcutsa onunla yüzleşip onu hayatınızdan çıkarmanın ve istismar edilmekten kaçınmanın zamanı gelmiştir.