Özellikle yanık ve yaralarda meydana gelen iltihaplanmanın önlenmesinde etkili bir çözüm sunan Silverdin krem, ciltteki yanıkların ve yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olurken, aynı zamanda enfeksiyon riskini azaltır. Peki Silverdin krem başka nelere iyi gelir? Silverdin krem fiyatı ne kadar?

Yağmur Sarıoğlu'nun kilo verme sırrı Yağmur Sarıoğlu'nun kilo verme sırrı

SİLVERDİN KREM ARTILARI

Kızarıklığı, şişliği ve ağrıyı gidermek için yanık sonrasında Silverdin kremini hızlıca uygulayın. İçerdiği aktif maddeler nedeniyle cilt üzerinde olumlu etki gösterir. Özellikle gümüş sülfadiazin içeriği cilt yüzeyinde bakterilerin çoğalmasını engelleyerek enfeksiyon riskini azaltır. Bu krem ​​yanık ve yaraların tedavisinde etkili bir seçenektir.

SİLVERDİN KREM NASIL KULLANILIR?

Silverdin kremini kullanırken doktorunuzun tavsiyelerine uymanız önemlidir. Genel kullanım talimatları aşağıdaki gibidir:

Tedavi edilecek alanı temizleyin.

Yaraya veya yanığa ince bir tabaka merhem sürün.

Varsa tedavi edici bir bandajla sıkıca sarın veya steril bir bezle örtün.

Günde bir kez kullanmanız yeterlidir.

SİLVERDİN KREM ​​FİYATI

Silverdin kremi reçeteli veya reçetesiz olarak satın alınabilir. Devletler reçeteli ilaç satışı yoluyla kısmi teminat sağlayabilir. Reçetesiz Silverdin kremin fiyatı 2024 yılında 40 gr Silverdin krem 68.32 TL’dir.

SİLVERDİN KREM KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bu kremi kullanırken herhangi bir alerjik reaksiyon veya yan etki fark ederseniz derhal bir sağlık uzmanına başvurmalısınız. Kremin içeriğindeki maddelere duyarlı kişiler hafif yan etkiler yaşayabilir. Bunlar arasında dökülme, renk değişiklikleri, kaşıntı, tahriş, sıcaklık hissi, nefes almada zorluk ve mide bulantısı sayılabilir.

Editör: Fatma Gültekin