"Bayan Bacak" lakabıyla tanınan ünlü oyuncu Serpil Örümcer, geçim sıkıntısı çektiğini ve yaşamını sürdürebilmek için fotoğraflarını sattığını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Arka Sokaklar ekibi, Serpil Örümcer'e destek olmak için harekete geçti. D Media ve Arka Sokaklar ailesi, oyuncunun bu zor durumuna duyarsız kalmayarak onu unutmadı ve dizinin konuk oyuncu kadrosuna dahil etti. Serpil Örümcer, "Müjgan" karakteriyle Arka Sokaklar dizisinde izleyicilerle buluşacak.

“YILAR SONRA SETLERDE OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"

 Yeşilçam'ın trajik öykülerinden birinin kahramanı olan Serpil Örümcer, kendisine teklif edilen rolden çok mutlu olduğunu, yıllar sonra sette olmanın heyecanını yaşadığını söyledi. Çok güzel insanlarla ve inanılmaz uyumlu bir ekiple çalıştığını anlatan Örümcer diziye dahil olma süreci için; “Benim resimlerimi, plaklarımı başka birileri satıyor. İnternete giriyorum saatimi, kitabımı satıyorlar ama kimin sattığını bilmiyorum. Ben de resim yapmaya karar verdim. Durumum pek iyi değil kirada oturuyorum, elektrik, su faturalarımı hiçbir şekilde ödeyemedim kötü bir vaziyetteyim. Bundan dolayı dedim ki “Ben ne yapıyorum, başkaları benim üstümden para kazanıyor.” Resimlerimi satmaya karar verdim. Elektriğimi, suyumu, doğalgazımı, kiramı ödeyebileyim diye böyle yola çıktım. Bu zor günlerimde bir baktım ki Arka Sokaklar dizisinden teklif geldi, hemen oynamaya karar verdim ve inanılmaz mutlu oldum.” dedi.

Serpil Örümcer, dizide Aylin komiserin ev sahibi olan "Müjgan" karakterine hayat verecek. Örümcer rolüyle ilgili; “Bir ev sahibiyim, Aylin kızımız da kiracım, fakat onun arkadaşı Hakan’dan hoşlanmıyorum. Bu yüzden de despot bir karakteri canlandırıyorum.” açıklamasında bulundu.

Survivor'dan elenen Hakan Hatipoğlu'nun Kızı Minik Lila Büyüdükçe Babasına Benzemeye Başladı! Gözlerinize İnanamayacaksınız! Survivor'dan elenen Hakan Hatipoğlu'nun Kızı Minik Lila Büyüdükçe Babasına Benzemeye Başladı! Gözlerinize İnanamayacaksınız!

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 16 Şubat Cuma 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

BAYAN BACAK HİKAYESİ NEDİR?Kendisine atfedilen 'Bayan Bacak'ın hikâyesini anlatan Örümcer, "Karikatirüst Bedri Koraman, finale kalınca tüm kızları tek bir karikatürde toplamış. Yaptığı karikatür kadında omuz, bel ve bacaklara benim adımı yazmış. Bacaklarda diğer adaylardan 'yahut' kelimesiyle benim adımı ayırmış. Böylelikle adım 'Bayan Bacak'a çıktı ve Bedri Koraman da isim babam oldu" ifadelerini kullandı.

Editör: Fatma Gültekin