Murat Gök kaç yaşında (kimdir) aslen nereli, mesleği ne, Gelecek Partisi Ağrı Belediye Başkan Adayı Murat Gök hayatı ve biyografisi Murat Gök kaç yaşında (kimdir) aslen nereli, mesleği ne, Gelecek Partisi Ağrı Belediye Başkan Adayı Murat Gök hayatı ve biyografisi

Yerel Seçimlere 60 günden az bir süre kala AK Parti Seçim Beyannamesini hazırladı. Ankara’da belediye başkan adayları, 81 ilden il ve ilçe teşkilatlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Yerel Seçim Beyannamesini açıkladı. 8 ana başlıktan oluşan Beyannamenin sloganı "Türkiye Yüzyılı Şehirleri için Gerçek Belediyecilik" oldu.

 TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN

 Toplantı sonrası Gaziantep’e dönen AK Parti İl Başkanı Murat Çetin, Seçim çalışmaları kapsamında SKM Toplantılarına start verdi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandıkları patlatmaya kararlı olduklarının mesajını veren Çetin, ‘’Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan seçim beyannamemizden sonra Ankara dönüşü ayağımızın tozuyla Seçim koordinasyon çalışmalarımız kapsamında il- ilçeler 3 kademe SKM toplantılarımızı başlattık.  Türkiye Yüzyılı Şehirleri için en iyisini oluşturmaya, AK Parti’mizin vizyonuna yaraşır şekilde 31 Mart’ta sandıkları patlatmaya hazır ve kararlıyız’’ dedi.

Muhabir: CEYDA ÖNER