Kızıl Goncalar Zeynep'i SEVGİLİSİ KİM, instagram hesabı, memleketi neresi Kızıl Goncalar Zeynep'i SEVGİLİSİ KİM, instagram hesabı, memleketi neresi

Veysel'in dükkânını kapatma kararı almasıyla Karsu işsiz kalır. Atilla, Karsu'ya iş bulması için adamlarına kitapçı açma talimatı verir. İş konusunda anlaşan Atilla ve Lale, birlikte zaman geçirmeye başlar. Ancak Atilla, Lale'nin Karsu'nun görümcesi olduğunu öğrenince şaşkınlık yaşar.

Irmak, barışmak için İpek ve Türkan'ın kapılarını çalar. Ancak Türkan'ın bu duruma nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Karsu ve Deniz, Atilla'nın evine gittiği bir akşam, siteye Reha gelir. Reha, Karsu ve Deniz'i evde bulunca sinirlenir. Bu durumun nasıl bir sonuca yol açacağı ise dizinin ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak.

Karsu, çocukların velayeti için iş bulmaya çalışırken, Reha ise fabrikasının yanma bahanesiyle bir boşanma davası açar. İki taraf arasında geçecek olan bu boşanma davası izleyicilere duygusal anlar yaşatacak.

Gece yarısı kapısına bavullarıyla gelen Irmak, Filiz ve Karsu'dan nasıl bir tepki alacak? Merakla beklenen gelişmeler, "Sandık Kokusu"nun yeni bölümünde izleyicilerle buluşacak. Dizi, Çarşamba günleri saat 20.00'de Show TV'de yayınlanmaktadır.

Editör: Ceyda Nur Öner