Yunan adaları, Türk vatandaşlarına ziyaretleri tüm yıl boyunca 7 gün vize muafiyeti mart ayında başlıyor. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), 6 Nisan'dan itibaren İzmir Seferihisar ve Aydın Kuşadası'ndan Yunanistan'ın Samos (Sisam) adasına seferler gerçekleştirecek.

YUNAN ADALARINA SEFERLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Mart ayıyla birlikte Yunan adaları, Türk vatandaşlarına tüm yıl boyunca 7 gün süreyle vize muafiyeti uygulamasını başlatıyor. Bu gelişmeyle birlikte, Türk vatandaşları için Yunan adalarına seyahat etmek daha da kolaylaşıyor.

Spor Öncesi İçin Metabolizmayı Ateşliyor! Dört Malzemeyle Yağ Yakımını 4 Kat Artır! Spor Öncesi İçin Metabolizmayı Ateşliyor! Dört Malzemeyle Yağ Yakımını 4 Kat Artır!

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), 6 Nisan'dan itibaren İzmir Seferihisar ve Aydın Kuşadası'ndan Yunanistan'ın Samos (Sisam) adasına düzenli seferler düzenleyecek. Bu seferlerle birlikte, Türk vatandaşları Samos adasını ziyaret etme imkanına sahip olacaklar.

İDO YUNAN ADALARI SEFERLERİ NE KADAR?

İDO'nun Yunan adaları seferlerine ilişkin bilet fiyatlarına göre, Seferihisar'dan Samos'a gidiş-dönüş biletler 35 Euro, Kuşadası'ndan ise 41 Euro olarak belirlendi.

Seferihisar-Samos seferleri haftada 3 gün sabah gidiş, akşam dönüş şeklinde planlanırken, Ağustos ayında ise haftanın her günü seferler düzenlenecek. Kuşadası-Samos seferleri ise 15 Haziran'a kadar haftada 3 gün sabah gidiş, akşam dönüş olarak planlanmıştır. 15 Haziran'dan sonra ise haftanın her günü seferler yapılacak. Bu yeni düzenlemelerle, Türk vatandaşları için Yunan adalarına seyahat etmek daha da kolaylaşacak.

Editör: Fatma Gültekin