• Sağlık Problemi Olmayan 100 Yaşındaki Gündoğdu: Gündoğdu, 100 yaşında olmasına rağmen sağlık problemi bulunmuyor. Günlük hayatında yaptığı işleri düzenli olarak not alıyor ve defterlerini arşivliyor.

  • "1952 Yılından Bu Yana Düzenli Olarak Yazıyorum" Diyor: Günlük yazmaya hevesle başladığını belirten Hüseyin Aydoğan, "1952 yılından bu yana günlük yazıyorum, her akşam düzenli olarak yazarım. Gün içerisinde neler yaptıysam, nerelere gittiysem hepsini yazıyorum. Çalıştığım işlerden gezdiğim yerlere kadar yazıyorum. Buna hevesle başladım ve 72 yıldan bu yana yazıyorum" şeklinde konuştu.

  • "Gençliğim Gözümün Önüne Geliyor" Diyor: Yazdığı günlükler sayesinde anılarını hatırladığını ve bunun kendisine çok büyük faydası olduğunu belirten Aydoğan, "Hayatım gözümün önüne geliyor, gençlik yıllarım, rahmetlik eşimle çarşıya gitmelerimiz, alışveriş yapmalarımız, yani hepsi gözümün önüne geliyor. Bunları birer yıl olarak deftere yazdım, bundan sonra da yazmaya devam edeceğim inşallah. Şimdi 100 yaşına girdiğim için bundan sonraki yazmam daha iyi olur" ifadelerine yer verdi.

    Sevgiliye küçük hediye ne alınır? Sevgiliye küçük hediye ne alınır?

Editör: Muharrem Türkoğlu