Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kadir İnanır, 24 Mart sabahı beyne pıhtı atması sonucu inme geçirme gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. İnanır'ın Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir.

Survivor’da bu hafta (16-17 Nisan) dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! Haftanın eleme adayları kim oldu? Survivor’da bu hafta (16-17 Nisan) dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu! Haftanın eleme adayları kim oldu?

Sağlık Bakanı Koca, hastanede tedavisi süren sanatçı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada şu bilgileri paylaştı: "24 Mart Pazar günü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilen Kadir İnanır, tıkalı olan beyin damarı açıldıktan sonra uyutularak yoğun bakımda gözlem altına alınmıştı. Sayın İnanır, bugün 20.00 itibarıyla uyandırılmış fakat vücudu bunu henüz tolere edemediği için entübe durumdan çıkarılamamıştır. Motor hareketleri başlayan ve genel durumu iyiye giden hastamızın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. Uyandırma süreci sürüyor. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum."

Editör: Ebru Kont1