Rüyada yola çıkmak, maddi zenginlik ve toplumun ahlaki zaaflarını ortaya çıkarmak anlamına gelir. Uzun bir yola çıkmak, hayatınızda bir durumdan başka bir duruma geçişi simgeler. Yolculuğun bitişi, bir işin sona ereceğine, yabancı bir evde bitmesi ise ölüme işaret eder. Yolculuk sırasında iyi yerlere ulaşmak kar, kötü yerlere ulaşmak ise zararla yorumlanır.

Gaziantep Şahinbey nöbetçi eczane 18 Temmuz 2024 Gaziantep Şahinbey nöbetçi eczane 18 Temmuz 2024

RÜYADA UZUN YOLA GİTMEK

Rüyada uzun yola gitmek, yeni bir iş veya hayat anlamına gelir. Yabancı bir yere ulaşmak ölüme, kötü bir yere ulaşmak zarara, iyi bir yere ulaşmak ise kâra delalet eder. Beyaz renk iyiliği, yeşil ve beyaz renk hayrı, siyah ve kırmızı renk ise şerri temsil eder.

 RÜYADA OTOBÜSE BİNMEK

Rüyada otobüsle uzun bir yola çıkmak, uzun zamandır görmediğiniz bir dostla karşılaşacağınızı gösterir. Otobüse bindiğini görmek, bir dostla yolculuğa çıkmayı ve o kişiyle yüzleşmeyi simgeler. Arkanızdan dönen dolaplar ortaya çıkacaktır.

 RÜYADA ARABA İLE UZUN YOLA ÇIKMAK

Rüyada araba ile uzun yola çıkmak, uzun zamandır ulaşmak istediğiniz amaca ulaşacağınızı ifade eder. Beyaz araba ile yola çıkmak hayırlı bir yolculuğa delalet eder. Ailece yapılan araba yolculuğu işlerin yolunda gideceğini, arabanın kaza yapması ise işlerin bozulacağını gösterir. Arabayla yolculuğa çıkamamak ise planlanan işlerin başlamayacağı anlamına gelir.

Kaynak: HABER MERKEZİ