Rüyada sokak süpürmek, pek çok olumlu anlama gelen bir rüya olarak yorumlanır. Bu rüya, imkânlarınızın sizi rahat yaşatacak kadar geniş olacağına ve günden güne daha iyi bir hayata adım atacağınıza işaret eder. 

Bir bardağı vücutta ödemden eser koymuyor! Bir bardağı vücutta ödemden eser koymuyor!

RÜYADA SÜPÜRGE GÖRMEK 

Rüyada süpürge görmek, rüya sahibinin sıkıntı ve dertlerinden kurtularak yeniden düze çıkacağına işaret eder. Özellikle süpürge ile evini temizleyen bir kişi için iki farklı yorum yapılır. Birincisi, evde bir kişinin hasta olacağına ya da hasta olan kişinin durumunun daha da kötüleşeceğine rivayet edilir. İkincisi ise, rüya sahibinin yeni bir eve taşınacağına delalet eder. 

RÜYADA SOKAK SÜPÜRMEK 

Kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, her daim temkinli olacağına, korkularının, endişelerinin ve hastalıklarının son bulacağına; sıkıntılardan kurtulup ferahlayacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre, rüyayı gören kişinin işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine; büyük bir hastalıkla mücadele edip eskisinden çok daha iyi bir şekilde ayağa kalkacağına ve tüm sorunlarını kısa sürede hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine delalet eder. Ayrıca, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, mutlu zamanlar geçireceğine, yapacağı atılımların kendisini sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine işaret eder. Geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına da alamet eder. 

RÜYADA SÜPÜRGE SATMAK 

Rüyada süpürge satmak, özellikle ticaretle uğraşan rüya sahiplerinin kazancının artacağına delalet eder. Bu rüya, yaşadığı sorunların ortadan kalkacağına ve yeniden yüksek bir noktaya ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda iş yaşamında yaptığı hataların farkına varmak ve kendini geliştirmek üzerine de yorumlanır. Farklı rüya alimlerine göre ise, kişinin yaşadığı bazı sıkıntıların ardından düze çıkacağı, ün ve şöhret sahibi olacağı ve arzu ettiği hayata kavuşacağına delalet eder.

Editör: Tülay Kara