Rüyada tereyağlı iki ince ekmek dilimi arasına peynir, sucuk, sosis, salam, tavuk eti gibi şeyler koyarak hazırlanan, ayaküstü yenilen bir yiyecek olan sandviç görmek hayra yorumlanır.

RÜYADA SANDVİÇ HAZIRLAMAK

Bir kimse rüyasında sandviç hazırladığını görse, o kişinin bir yolculuğa hazırlanacağına işaret eder. Rüyada görülen sandviç, sevinç ve mutluluk demektir. Rüyada yemek için sosisli sandviç hazırlamak rüyayı görenin, miras yoluyla eline para geçeceğine, yapacağı işlerle güzel nimetlerle rızıklanacağına, hayırlı işlerde bulunacağına ve bereketli kazançlar elde edeceğine işarettir. Rüyada sandviç yemek ucuzluk ve bereketin olacağını gösterir. 

Parfümü kalıcı yapmak bu yöntemle çok kolay! Parfümü kalıcı yapmak bu yöntemle çok kolay!

RÜYADA SANDVİÇ YEMEK 

Rüyada karışık sandviç yediğini görmek, helal olan rızkı veya kolaylıkla elde edilen geçim yolunu ifade eder.

RÜYADA SANDVİÇ GÖRMEK 

Kişinin rüyasında sandviç görmesi o yılın bereketli geçeceğine rüya sahibinin için kazançlı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Rüyada bir kimse başkasına sandviç verdiğini görürse, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Rüyada sosisli sandviç yediğini görmek, kolay elde edilecek rızka veya mirasa işarettir.

RÜYADA SANDVİÇ EKMEĞİ ARASINA SOSİS, PEYNİR, TAVUK, DOMATES KOYARAK SANDVİÇ HAZIRLAMAK

Alış veriş yapmaya, sevdiklerine güzel vakit geçirmeye, hayır ve menfaate işarettir. Kişinin rüyasında acı, tadı kötü veya ekşimiş sandviç yapması, dert ve tasaya, zarara işaret eder. Rüyada sandviç yapmak üzüntünün ve kederin gitmesine yorumlanırken, görülen bu rüya, o kişinin temiz ve rahat bir ömür süreceğine işarettir. Rüyada sandviç yaptığını görmek beklenen haberin geleceğine işaret sayılır. Rüyada sandviç yaptırdığınızı görmeniz, yabancı bir kimse tarafından büyük bir nimete kavuşacağınıza ve rızkınızın bol ve bereketli olacağına işarettir 

RÜYADA SANDVİÇ DAĞITMAK 

Bir kimse rüyasında sandviç dağıttığını görse, rüya sahibinin arzuladığı şeye kavuşacağına alamet eder. Rüyayı gören öğrenciyse sınıfını geçer, hastaysa sağlığına kavuşur. Çünkü dağıttığı sandviç kendisi için ilaçtır.

Editör: Tülay Kara