2000 yapımı "Gladyatör" ile 'En İyi Erkek Oyuncu' Oscar'ını kazanan Russell Crowe, oyunculuk kariyerinin yanı sıra son zamanlarda fiziksel görünümündeki büyük değişimle de dikkat çekiyordu. Yeni Zelandalı aktör, bu kez hayranlarını şaşırtacak bir sürprizle karşılarına çıktı.

Sydney'de yaşayan Russell Crowe, son haliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Beş yıldır uzattığı sakallarına veda eden dünyaca ünlü aktör, bu değişimi X hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış! Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış!

"AKTÖR HAZIRLANIYOR"

Yaşlı ve yorgun bir görünüme sahip olan Crowe, sakalsız haliyle bir fotoğraf paylaştı. Sakalsız halde adeta farklı biri gibi görünen ünlü aktör, "Aktör hazırlanıyor. 2019'dan beri ilk tıraş" notuyla paylaştığı fotoğrafıyla dikkatleri üzerine çekti. 59 yaşındaki oyuncunun bu değişimine takipçileri yoğun ilgi gösterdi ve yorumlarını esirgemedi.

"ARTIK ZAMANI GELMİŞTİ"

Ödüllü aktör, sosyal medyada "Vay be, 20 yaş daha genç görünüyorsun!", "Tüm o saçların/sakalların arkasında saklanan güzel bir yüz var", "Harika bir aktörsün", "Anında 20 yaş gençleşmişsin", "Artık zamanı gelmişti," "Tekrar hoş geldin güzel yüz", "Harika görünüyorsun" ve "Yakışıklı yüzünü saklamamalısın" gibi övgü dolu yorumlar aldı.

"AYNANIN KARŞISINDA 'BU DA KİM?' DİYORSUNUZ"

Temmuz 2023'te yaptığı açıklamada, Hollywood yıldızı şu ifadeleri kullandı: "Aynanın karşısına geçip, 'Bu da kim böyle?' diye soruyorsunuz. Şu anda o dönemdeyim." Emeklilik konusunda ise Ridley Scott'ı örnek gösteren Crowe, "Hâlâ yeni şeyler keşfediyor. Ya öyle olacak ya da duracağım ve bir daha benden haber alamayacaksınız. Henüz karar vermedim" şeklinde konuştu.

Editör: Fatma Gültekin