Bu evlilikten Su ve Şevval adında iki kızları olan çift, yaşanan olaylı süreçlerin ardından boşanma kararı aldı. Hem kariyeri hem de özel hayatıyla sık sık gündem olan Altıntop, geçtiğimiz haftalarda yaptığı "8 kere imam nikahı, 1 kere resmi nikahla evlendim" açıklamasıyla tekrar magazin dünyasının dikkatini çekti. Ancak daha sonra yaptığı açıklamada, "Bir anda sorulunca heyecanlandım ve yanlış söyledim. Doğrusu 3 imam nikahım var. Diğerleri arkadaşımdı. Yanlış hesaplamışım, matematikten sınıfta kaldım" diyerek sözlerini düzeltti.

46 yaşındaki başarılı şarkıcı, son dönemde sosyal medya paylaşımıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Altıntop, ayna karşısında verdiği bir pozunu Instagram hikayesinde takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşım, kısa sürede magazin sayfaları ve fan hesapları tarafından da dolaşıma sokuldu, sosyal medyada geniş yankı buldu.

Altıntop'un güncel halini gören takipçileri, "Kim der 46 yaşında", "Hala fit ve güzel" gibi yorumlarla beğenilerini ifade ettiler. Tuğba Altıntop, hem müzik kariyerindeki başarıları hem de özel hayatıyla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Survivor All Star 2024 Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı mı? İşte Eleme Adayları… Survivor All Star 2024 Yeni Bölüm Tanıtımı Yayınlandı mı? İşte Eleme Adayları…

Editör: Ebru Kont1