Pop müziğinin sevilen isimlerinden Rafet El Roman, sadece müzik kariyeriyle değil, özel hayatıyla da dikkat çekiyor. İki evlilik yapmış ve boşanmış olan 55 yaşındaki şarkıcı, son iki yıldır 24 yaşındaki Yasemin Gergeç ile ilişkisiyle gündeme geliyor.

Rafet El Roman, bir süre önce Yasemin Gergeç'le Akmerkez'de görüntülendiğinde ilişkilerinin harika gittiğini ifade etmişti. Evlilik konusunda ise gülümseyerek düşündüğü ve "Her an alabiliriz öyle bir karar. İlk defa söyleyeyim aileler tanıştı. Çok iyi ve çok güzel insanlar. İlk tanışmamız gayet güzel geçti." şeklinde konuşmuştu.

Son zamanlarda yüzündeki değişimle dikkat çeken şarkıcı, şiş görünen yüzüyle verdiği bir röportajla sosyal medyada gündeme oturmuştu. Rafet El Roman'a binlerce yorum yapılmıştı.

AÇIKLAMA YAPTI

 El Roman, bu yorumların ardından sessizliğini bozmuş ve son haliyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: Arkadaşlar botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım! Bazı insanların kesinlikle botoks yaptırmaması lazım. Ben de onlardan biriyim. Karizmam mı, yakışıklılığım mı desem resmen mahvoldu!

"BİRBİRİMİZE HEDİYELER VERDİK"

Bahar dizisi Doktor Cha dizisinden uyarlama, konusu ne, gerçek hikaye mi? Bahar dizisi Doktor Cha dizisinden uyarlama, konusu ne, gerçek hikaye mi?

Rafet El Roman, önceki akşam Kıbrıs Girne'deki Chamada Prestige Hotel'de sahne aldı. Sahneye çıkan yaklaşık 2000 kişiye unutulmaz bir gece yaşatan El Roman, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Son zamanlarda yaptırdığı estetikler ve sahne performanslarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı, bir muhabirin, "Sevgililer gününüzü nasıl geçirdiniz?" sorusuna "Benim için güzel geçti. Yasemin'le yemek yedik, birbirimize hediyeler verdik" dedi.

 "IŞIKTAN ÖYLE KAYNAKLANDI"

 Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetikler ile gündemden düşmeyen şarkıcı, basın mensuplarının "Rafet Bey estetik yaptırmanız çok konuşuldu. Bu konu hakkında neler söylemek istersiniz?" demesi üzerine El Roman, "Birkaç yerimize doktor arkadaşlar sağ olsun botoks yaptı. Ama öyle göründüğü gibi de değil. İlk zamanlarda ekranlarda tuhaf görünüyordu. Şimdi baktığınız zaman normal görünüyorum. O görüntü nasıl ortaya çıktı, ben de çözemedim. Sanırım ışıktan kaynaklandı" dedi.

Editör: Barış Tekeci