Apse yapan dişi için doktora gitti, akşam hayatını kaybetti Apse yapan dişi için doktora gitti, akşam hayatını kaybetti

Adaylar, PTT'nin personel alımı yapması durumunda ne kadar alım yapılacağı ve hangi kadrolarda alım yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir.

PTT'nin personel alımı yaptığı zaman genellikle farklı kadrolarda alım yapmaktadır ve alınacak personel sayısı da değişkenlik gösterebilmektedir. Son beş yılda açılan şubelere personel alımı yapıldığı göz önünde bulundurulmaktadır.

PTT'nin personel alımı yapması durumunda ilanlar resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak ve başvuru süreci başlayacaktır. Bu nedenle adaylar, PTT'nin resmi internet sitesini ve İŞKUR'un duyurularını takip etmekte fayda vardır. Herhangi bir gelişme olduğunda güncel bilgiler paylaşılacaktır.
PTT personel alımı yaptığı zaman mutlaka farklı farklı kadrolarda alım yapacak olup alım yapacağı kadrolar da değişiklik gösterecektir. Bu bakımdan pek çok kişi tarafından PTT'nin yapacağı personel alımı araştırılmaktadır. PTT personel alımı yaptığında kaç kişi alacağı net bilinmemekle beraber ilanlar yayınlandığında öğrenilecektir. 

2024 yılı için personel alımı yapıldığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Editör: Ebru Kont