1972 İstanbul doğumlu Pınar Dilşeker, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuş bir sanatçıdır. 90'lı yılların başında müzik kariyerine atılan Dilşeker, "Şinanari", "Nar Tanesi", "Tadım Tuzum Kalmadı" gibi şarkılarıyla tanınmış ve sevilmiştir. Ayrıca, İbrahim Tatlıses'in "Allahım Neydi Günahım?" şarkısının klibinde de yer almıştır.

Kızılcık şerbeti Abdullah'ı Settar Tanrıöğen son halini görenler şok oldu Kızılcık şerbeti Abdullah'ı Settar Tanrıöğen son halini görenler şok oldu

Sanatçının özel hayatına dair bilgiler de hayranları tarafından merakla takip ediliyor. Dilşeker, iş adamı Çetin Yılmaz ile evlenmiş, ancak bu evlilik maalesef şiddet sebebiyle sona ermiştir. Bu evlilikten Mert Ali isminde bir oğlu olan Dilşeker, şu anda eski Zonguldakspor başkanı İsmail Recai Şanlı ile nişanlıdır ve mutlu bir yuva kurma yolunda ilerliyor.

Evrim Akın'ın programında evinin kapılarını açan Pınar Dilşeker, hayranlarına yakında müzik dünyasına yönelik sürprizler yapabileceğinin sinyallerini verdi. Sanatçının hem renkli kariyeri hem de hareketli özel hayatı, hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor ve onlar, Dilşeker'in yeni projeleriyle tekrar sahneye dönmesini dört gözle bekliyor.