Star TV'nin izleyicileri ekranlara kilitleyen dizisi "Ömer", hem hikayesi hem de başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayarak her pazartesi akşamı en çok izlenenler arasında yer alıyor. Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı "Ömer" dizisi, iki yeni oyuncuyu kadrosuna katıyor.

YENİ OYUNCULAR AÇIKLANDI

31. bölümüyle 13 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan Ömer dizisine, yeni oyuncular Deniz Işın ve Bora Sivri katılıyor.

Gaddar 14. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dolu Sürprizlerle Dolu! İzleyiciler Nefeslerini Tutacak! Gaddar 14. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dolu Sürprizlerle Dolu! İzleyiciler Nefeslerini Tutacak!

Daha önce "Her Yerde Sen", "Sefirin Kızı", "Masumiyet", "Leyla ile Mecnun", "Dokuz Oğuz" gibi yapımlarda boy gösteren Deniz Işın, bu kez Ömer dizisinde "Şule" karakterine hayat verecek.

"Kurtlar Vadisi Pusu" dizisiyle izleyici karşısına çıkan Bora Sivri ise Ömer dizisinde "Nurettin" rolünü üstlenecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen 30. bölümde, Nilüfer'in Tahir'in kızı olduğunun açığa çıkması ve Ömer ile Gamze arasındaki kıskançlık krizi büyük bir merak uyandırmıştı. Ömer dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ise şimdiden izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

Editör: Muharrem Türkoğlu