Cem Karcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Sedef Bayburtluoğlu Gürerk ve Deniz Madanoğlu'nun kaleme aldığı Ömer dizisi her pazartesi izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı dizi, hem hikayesiyle hem de oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topluyor.

Son olarak, Ayfer Dönmez'in canlandırdığı "Nehir" karakterinin ardından Ömer'in kadrosuna Yaşar Üzer de katıldı. Ünlü oyuncu, dizide Reşat'ın eski dostu olan "Samet" karakterine hayat verecek.

Survivor'da Yunus Emre'nin Aldığı Cezalar Sonrası Öyle Bir Şey Yaptı ki… Survivor'da Yunus Emre'nin Aldığı Cezalar Sonrası Öyle Bir Şey Yaptı ki…

YAŞAR ÜZER KİMDİR?

Türk tiyatrosu, sineması ve dizi dünyasının saygın isimlerinden biri olan Yaşar Üzer, 25 Mayıs 1956 tarihinde Diyarbakır'da doğmuştur. Kariyerine Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Nejat Uygur Tiyatrosu, Gazanfer Özcan Tiyatrosu, Hadi Çaman Tiyatrosu, Deve Kuşu Tiyatrosu ve Ahmet Yenilmez Sanat Merkezi gibi önemli sahnelerde adım atmıştır.

Üzer, Türk tiyatrosu ve sinemasının köşe taşlarından biridir. 1993 yılından itibaren "Hastane", "İskilipli Atıf Hoca", "Kağıt Ev", "Kadın", "Dinle Sevgili", "Düşman Kardeşler", "Ekmek Teknesi", "Arka Sokaklar", "Kadın", "Hicran" gibi birçok önemli film ve dizi yapımında rol almıştır. 2006 yılında "Kınalı Kuzular" başlıklı televizyon filminde de yer almıştır. Yaşar Üzer, kariyerine yeni projelerde devam etmektedir.

68 yaşındaki Yaşar Üzer, Türk Tiyatrosu ve Sineması'nın önemli isimlerinden biridir. Kariyeri boyunca birçok tiyatro oyununda ve sinema yapımında rol aldı. Özellikle "Ekmek Teknesi", "Kadın", "Hicran", "Kağıt Ev", "İkinci Bahar", "Deli Yürek", "Eşkıya" gibi yapımlarda unutulmaz performanslarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Üzer, Türk televizyonculuğunda önemli bir yere sahiptir.

ÖMER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

26 Şubat akşamı yayınlanan 45. bölümüyle ekranlara gelen Ömer dizisinde, Gamze'nin Ömer'den ayrılmak istemesi ve polislerin Tahir'i almaya gelmesi izleyicileri ekran başına kilitleyen olaylar arasında yer aldı.

Editör: Fatma Gültekin