Star TV'de iki sezon boyunca büyük bir heyecanla izlenen "Ömer" dizisinin sezon sonunda ekranlara veda edeceği uzun süredir konuşuluyordu. Ancak, dizinin yapımcısı OGM Pictures'ın pazartesi akşamları seyirciyle buluşan yapımıyla ilgili kulislerde yeni bir gelişme yaşandı. Son dedikodular, veda tarihini öne çektiğini öne sürüyor. Artık hayranlar, "Ömer"in beklenenden önce ekranlara veda edip etmeyeceğini merakla bekliyor.

ÖMER ERKEN FİNAL Mİ YAPACAK?

İki sezon boyunca büyük bir heyecanla takip edilen "Ömer" dizisinin final tarihi sonunda belli oldu. İzleyicileri ekran başına kilitleyen bu dizi, bayram öncesinde kısa bir ara verecek ve 6 Mayıs'ta yayınlanacak olan 54. bölümüyle sona erecek. Şimdi ise herkesin merakla beklediği final bölümünde neler olacağına dair gözler diziye çevrildi!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı son bilgilere göre, dizinin erken final yapacağı yönünde güçlü bir ihtimal var.

Ahu Tuğba'nın hastalığı açıklandı! Ahu Tuğba'nın hastalığı açıklandı!

Başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay'ın paylaştığı dizi, son olarak 49. bölümüyle ekranlara gelmişti. Bayramda bir bölüm ara verecek olan yapımın, eğer beklenmedik bir gelişme olmazsa 6 Mayıs'ta yayınlanacak 54. bölümünde final yapması bekleniyor.

Editör: Fatma Gültekin