Ömer'in güçlü oyuncu kadrosu ve imkansızlıklara karşı aşkıyla mücadelesi, 26 Şubat Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV'de izleyicilerle buluşacak.

Survivor All Star 2024'de Büyük Sürpriz: Şarkı Yarışmasının Kazananı Belli Oldu, Gelecek Sezon İçin Kapılar Açılıyor! Survivor All Star 2024'de Büyük Sürpriz: Şarkı Yarışmasının Kazananı Belli Oldu, Gelecek Sezon İçin Kapılar Açılıyor!

ÖMER 45. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

26 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde, Tahir, İzzet'in gerçek yüzünü öğrenir ve kızlarını kurtarmak için çaba sarf eder, ancak başarılı olamaz. Ömer ise abisi ve yeğenlerini kurtarmak için tehlikeli bir plan yapar. Nurettin'in hamlesi ise İzzet için sonun yaklaştığının işaretidir.

Gamze, ilişkilerinde istedikleri gibi bir noktaya gelmediklerini belirtirken, yaşananlar Ömer'i derinden yorar ve kabullenici bir tavır sergilerken Gamze'yi incitir. Nisa ise Özgür'e dair heyecan içindedir ancak beklenmedik bir durumla karşılaşır.

Gamze ve Ömer arasındaki soğukluk artarken, sevgilerine rağmen aralarındaki bağlar zayıflar. Tahir, yaşattığı sıkıntılardan pişmanlık duyar ve affedilmek için adım atar. Ancak geçmişteki hatalarının etkisiyle aileyi derinden etkileyen bir gelişme yaşanır.

OGM Pictures tarafından yapılan Ömer'in yönetmenliğini Cem Karcı üstlenirken, senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk kaleme alıyor.

ÖMER 45. BÖLÜM FRAGMANI

Editör: Fatma Gültekin