Diskalifiye ve Yarışma Anıları

Popstar Alaturka ve O Ses Türkiye yarışmalarının ilgiyle izlendiği dönemlerde yaşanan tartışmalarla hafızalara kazınan Nur Cennet Uçar, en son 2012 yılında katıldığı O Ses Türkiye'den diskalifiye edilmişti.

2006 yılında Popstar Alaturka yarışmasına katılan Uçar, Bülent Ersoy ve Armağan Çağlayan'la yaşadığı tartışmada, Ersoy'un "İyi çalışmamışsın" eleştirisine, "Arkadaşlarım çalışmaya indiğinde ben de hep indim. Çok çalıştım ve gördüğünüz gibi çok da güzel söyledim" şeklinde cevap vermişti. Ardından Çağlayan'ın "Böyle yaptıkça ne kadar itici olduğunu biliyor musun acaba?" sorusuna, "Geçen hafta sizin söylediğiniz laf da çok iticiydi" yanıtıyla atışmıştı.

Güçlü sesi ve iddialı tavırlarıyla dikkat çeken Nur Cennet Uçar, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasında jüriye hitap ettiği "Sen" ifadesi nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye edilmişti. Daha sonra yarışmaya izleyici olarak katılan Uçar, jüri üyelerinden özür dilemişti.

Kızıl Goncalar Cüneyd'i gerçek adı ne, instagram hesabı, sevgilisi kim? Kızıl Goncalar Cüneyd'i gerçek adı ne, instagram hesabı, sevgilisi kim?

Sosyal Medyada Değişim Gündemde

İki televizyon ekranı deneyiminin ardından uzun süre gözlerden uzak kalan Cennet Nur Uçar, şimdi ise kısa kızıl saçlarını uzatıp sarıya boyayarak yüzündeki değişimle dikkatleri çekiyor. Sosyal medyada, Nur Cennet'in son hali için yapılan yorumlarda, 'Sana ne olmuş', 'Bu ne güzel bir değişim', 'Adeta bambaşka biri', 'Tanıyamadım' gibi ifadeler ön plana çıkıyor.

Editör: Ebru Kont1