Altında son durum ne? Altın fiyatları düşüyor mu? Altında son durum ne? Altın fiyatları düşüyor mu?

Akbank'ın Nisan ayı kampanyası çerçevesinde başlattığı faizsiz nakit avans kampanyasında, müşterilere 20.000 TL'ye kadar ödeme imkanı sağlanıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için tek şart, ilk kez Axess veya Wings asıl kart başvurusunun mobil üzerinden tamamlanması. Başvurunun onay almasının ardından, kredi kartı limitince belirlenen avans, müşterinin hesabına aktarılıyor.

Kampanya kapsamında ödemelerin maksimum 20.000 TL ile sınırlı olduğu belirtilirken, 15 Mayıs 2024 tarihine kadar yapılan başvurular değerlendirilecek. Ancak, kampanyadan sadece Akbank Mobil üzerinden kredi kartı başvurusu onay alan müşteriler faydalanabilecek. Taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanyası, kredi kartı başvuru onayının ardından 2 iş günü içinde gerçekleşecek.

Akbank'ın bu kampanyası, faiz oranlarının yükseldiği bir dönemde müşterilere önemli bir fırsat sunarken, özellikle acil nakit ihtiyacı olan ve kısa vadede geri ödeme yapabilecek olan müşteriler için cazip bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, 20 bin TL'nin üzerinde veya 3 aydan uzun vadeli taksitli avans işlemlerinde faizin devreye gireceği uyarısı da önemli bir detay olarak dikkat çekiyor.

Kampanya 4 Nisan'da başladı ve 30 Nisan 2024'te sona erecek. Son faydalanma tarihi ise 15 Mayıs olarak belirlendiği için, tüm işlemlerin bu tarihe kadar tamamlanması gerekiyor.

Editör: Fatma Gültekin