Performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aktaş, özel hayatıyla da sıkça gündem oluyor. Sevgililer Günü'nde yeni bir aşkın ipuçlarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla verdi. Aktaş, öncelikle kendisine gönderilen güllerin fotoğrafını, ardından da romantik bir kutlama masasının görüntüsünü paylaştı.

Bu romantik masa düzeni, Aktaş'ın ünlü rapçi Hakan Aydın, sahne adıyla Blok3 ile aşk yaşadığını ortaya çıkardı. Hakan Aydın da aynı masa fotoğrafını "Babalar sözünü tutar" etiketiyle paylaştı. Bu paylaşımlar, ikilinin ilişkisini sosyal medyanın gündemine taşıdı ve takipçileri tarafından "Hayırlı olsun" mesajlarıyla karşılandı.

Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

Nilsu Berfin Aktaş'ın yeni dizisi için imaj tazelediği ve bu özel günde aşkını kamuoyuyla paylaşmayı tercih ettiği anlaşılıyor. Rol aldığı yapımlarla adından söz ettiren Aktaş'ın, özel hayatındaki bu yeni gelişme, hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Editör: Ebru Kont1