Ünlü oyuncu Nilgün Belgün, "Çiçek Taksi", "Yabancı Damat" ve "Akasya Durağı" gibi tanınmış dizilerdeki rolleriyle ve sahnede tek kişilik tiyatro performanslarıyla adından söz ettiriyor. Ancak, katıldığı bir programda yaptığı ilginç açıklama dikkatleri üzerine çekti. Belgün, "Ben hiç kahkaha atarak seviştiğimi hatırlamıyorum" dedi.

Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir? Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir?

Nilgün Belgün, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda ilginç bir açıklamada bulundu. Programın sunucusu tarafından Ayşe Arman'ın bir röportajında dile getirdiği bir cümle hatırlatılınca, Belgün, "Ben de benzer bir ifadeyi kullanmış olabilirim, hatırlamıyorum" şeklinde yanıt verdi.

Belgün ise gülerek, "Ben hiç kahkaha atarak seviştiğimi hatırlamıyorum" şeklinde ilginç bir itirafta bulundu. Çınar, bu ifade üzerine şaşkınlığını gizleyemedi ve "Peki, nereden hatırlıyorum bunu, Behzat Uygur'a mı söylediniz?" diye sordu. Belgün ise, "Hayır canım, Behzat bana bir soru sordu. Ben de 'Yahu insan sevişirken kahkaha atar mı?' dedim. Ama sevişme bittikten sonra belki kahkaha atmışlığım vardır, ne kadar memnun kaldımsa dedim" şeklinde espriyle karşılık verdi.

Editör: Tekin Albayram