Dünyada doğum günü 29 Şubat olan 4,1 milyon kişiden biri olan Nejat İşler, 4 yıl aradan sonra doğum gününü kutlayabilecek..

Nejat İşler 4 yıl sonra doğum gününü kutlayabilecek

Türkiye genelinde 29 bin 966 kişi, şubatın 29 çektiği ‘artık yıl’ın 2024’e denk gelmesiyle, 4 sene aradan sonra doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor. 

DOĞUM GÜNLERİNİ 4 YILDA BİR KUTLUYORLAR

Buna göre, artık yılın 2024’e denk gelmesi nedeniyle bu sene şubat ayı 29 çekiyor. Bu tarihte doğanlar, doğum günlerini 4 yılda bir kutlamak zorunda kalıyor.

ARTIK YILDA DOĞAN ÜNLÜLERDEN BİRİ NEJAT İŞLER

Dört yılda bir gelen 29 Şubat’ta doğanlar arasında, Türkiye ve dünyada tanınmış isimler de bulunuyor.

ünlü oyuncu Nejat İşler bugün 52 yaşına girdi.

 'artık yıl'da doğan diğer ünlüler arasında; Trabzonspor ve Beşiktaş gibi kulüplerde de forma giyen futbolcu Çağdaş Atan, bu tarihte doğan Türkiye'deki ünlü isimler arasında yer alıyor.

Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir? Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir?

Dünyaca tanınmış ünlüler arasında ise ressam Balthus, oyuncu Joss Ackland, oyuncu Jessie Usher ve Cezayirli ünlü şarkıcı Cheb Khaled bulunuyor. Fener Rum Patriği Bartholomeos da doğum günü 4 yılda bir denk gelenler arasında bulunuyor.

Editör: Ceyda Nur Öner