Murat Dalkılıç, Aralık 2019'da katıldığı bir programa konuk olduğunda, doğuştan gelen bir sorun olan burnundaki kemiklerin dışarıya yönelme probleminden bahsetmiş ve bu sağlık sorununu ilkokul yıllarından beri yaşadığını açıklamıştı.

"ORAMDAN BURAMDAN BİR ŞEYLER ALINIP BURNUMA EKLENDİ"

Estetik yaptırdım, hatta yedi kez. İlkokuldan beri burnuma estetik yaptırıyorum. Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış, hayatımın en en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum.

"SEKİZİNCİ AMELİYATI OLUNCA EV ÇİÇEK GÖRDÜ"

Kasım 2023'te, ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından kendisine gönderilen çiçeklerin fotoğrafını paylaşarak takipçileriyle sevgisini ve teşekkürlerini paylaştı, "Burnumdan sekizinci ameliyatımı olunca ev çiçek gördü çok şükür" mesajını yazmıştı.

BİR AMELİYAT  DAHA GEÇİRECEK

Son burun operasyonundan üç ay sonra, Murat Dalkılıç'ın yeni bir ameliyat daha geçireceği ortaya çıktı. Sosyal medya paylaşımıyla, iyileşene kadar tüm konserlerini iptal etmek zorunda olduğunu duyurdu.

"BİLET ALAN HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne?

Maalesef sağlık sorunlarım nedeniyle 7 Mart Londra konserini ve yine maalesef zamanını tam bilmediğimiz bir süre daha gerçekleşmesi planlanan bütün konserleri iptal etmek zorunda kaldık. İltifat edip bilet alan herkesten çok özür diliyorum. Tedavim bu süre içerisinde itinayla devam edecek ve bir ameliyat daha olacağım. En kısa zamanda sağlıklı ve muhakkak daha güzel günlerde bir araya geleceğiz.

Editör: Barış Tekeci