Müge Anlı'nın Tatlı Sert programı, ATV ekranlarında her sabah izleyicileriyle buluşuyor. Programın canlı izlenmesi ve 28 Şubat'ta yayınlanan son bölümde yaşananlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyiciler, Müge Anlı'nın programını canlı olarak izlemek için 28 Şubat Müge Anlı canlı izleme linkini araştırıyorlar. Programın son bölümünde yaşanan gelişmeleri öğrenmek isteyenler de Müge Anlı'nın son bölümde neler olduğunu merak ediyorlar. Müge Anlı programını canlı izlemek ve son bölümde yaşananları öğrenmek isteyenler için 28 Şubat Müge Anlı canlı izleme linki ve detaylar haberimizdedir.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Müge Anlı ve ekibi, hafta içi her gün seyircileri ekran başına kilitleyen bir programla adından sıkça söz ettiriyor. Faili meçhul cinayetlerden kayıplara kadar birçok konuda üzerinde çalışan Müge Anlı ve ekibi, sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Kayıp dosyalarını ve cinayetlerin arkasındaki gerçekleri gün yüzüne çıkararak kurbanların ailelerine ışık tutmayı ve adaletin sağlanmasına katkı sağlamayı amaçlıyorlar. Müge Anlı'nın programı, kayıp vakalarıyla ilgili detaylı araştırmaları ve gerçekleri ortaya çıkarmadaki kararlılığıyla tanınıyor ve izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar! Survivor 10 Nisan 2024 All Star 81. Bölüm Full İzle: 81. Bölümünde Nefes Kesen Anlar!

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Mürvet isimli bebek, sadece 4 günlükken terk edilmişti. Ancak şimdi, kaybolan babasının izini sürmek üzere arayışlar başlatıldı.

Genç kızın amcası olduğunu iddia eden Gürbüz Bey, canlı yayına katılarak durumu açıkladı ve ailenin yaşadığı endişeleri paylaştı.

9 gün boyunca kayıp olan Mehta, sonunda evine döndü. Eşine hitaben yazdığı şiirlerle duygularını ifade eden Mehta, "Sana altıncı ayın 2'sinde 100 Bin TL'lik bilezik alacağım" diyen eşinin daha sonra "10 yıllık eşim midemi bulandırıyor!" şeklindeki sözlerine tepki gösterdi.

MÜGE ANLI CANLI İZLE!

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da ATV'de yayınlanmaktadır.

Editör: Fatma Gültekin