Seher Çelik, 34 yıllık eşi Hasan Hüseyin Çelik'ten uzun bir süredir haber alamamış olmasına rağmen eşinin hala hayatta olduğuna inanç taşıdığını dile getirdi. Müge Anlı'nın programında bu konu üzerine gerçekleşen canlı yayında, kayıp şahsın bulunması ve aileleri kavuşturma amaçlı çeşitli adımlar atıldı.

SURVİVOR 24-25 şubat 2.ELEME ADAYI KİM, Begüm mü elendi, adada kim gidecek SURVİVOR 24-25 şubat 2.ELEME ADAYI KİM, Begüm mü elendi, adada kim gidecek

HASAN HÜSEYİN ÇELİK OLAYI NEDİR?

34 yıllık eşi Hasan Hüseyin Çelik'ten 73 gündür haber alamayan Seher Çelik, yardım talebinde bulunmak amacıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu. Seher Çelik, kocasından uzun bir süredir haber alamamasına rağmen Hasan Hüseyin Çelik'in hala hayatta olduğuna dair bir inanç taşıyordu. Müge Anlı, canlı yayındaki "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programında bu çetrefilli konuyu araştırarak, kayıp şahsın bulunması ve aileleri kavuşturma misyonuyla faaliyet gösteren bir televizyon programı yürüttü. Bu süreçte yaşanan detaylar ve çözüme doğru atılan adımlar, programın izleyicilerine aktarıldı.

HASAN HÜSEYİN ÇELİK KİMDİR?

Ankara'da evli ve iki çocuk babası olan Hasan Hüseyin Çelik, 15 Kasım 2023 tarihinde aracıyla birlikte kayboldu. Hasan Çelik'in kayboluşu, evden aracıyla çıkıp bir daha geri dönmemesi şüpheleri beraberinde getirdi.

HASAN HÜSEYİN ÇELİK OLAYINDA SON DURUM NE?

"Kocam ölse hissederdim" diyen Seher Çelik ilginç tavırlarıyla dikkat çekti. Seher Çelik, kocasının şüpheli kaybından Çelik ailesini sorumlu tuttu fakat son bölümde Seher Çelik'in eşinin ailesine ağza alınmayacak hakaret ve küfürler ettiği ortaya çıktı.

Çelik Ailesi ise, bu kaybın para yüzünden eşi tarafından düzenlendiğini ve Hasan Hüseyin Çelik'in öldürüldüğünü düşündüklerini anlattı. Taraflar canlı yayında tartıştı. Yayına ihbar telefonları geldi. Komşular da Seher Hanım'ın eşini uzun süre aramadığını iddia etti.

MÜGE ANLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

3265. Bölümde, Hasan Hüseyin Çelik'in eşi Seher Çelik'in tehdit içerikli mesajları ortaya çıktı. Eşinin ailesini tehdit eden Seher Çelik, mesajları kendisinin atmadığını söyledi.

Editör: Ceyda Nur Öner