Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV ekranında her sabah seyircisi ile buluşuyor. Hacer hanım 21 yaşındaki yeğeninin eşiyle kaçtığını iddia etmişti. Bugün stüdyoya gelen Hüseyin Bey ve eşi Hacer yüzleşti. 21 yaşındaki Kezban ise Hüseyin ile kalmak istediğini ifade etti.

Muge Anli Son Bolumde Ne Oldu Yegeniyle Kacan 16902496 9683 Amp

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Gaziantep'te Şoför Şiddetine İsmet Özcan'dan Jet Açıklama! Gaziantep'te Şoför Şiddetine İsmet Özcan'dan Jet Açıklama!

Muge Anli Son Bolumde Ne Oldu Yegeniyle Kacan 16902496 1244 M (1)

'25 yıllık eşim, 21 yaşındaki yeğenimi kaçırdı' Kezban Ünal'ın alıkonma iddiası gündeme geldi. Hala Hacer Dursun, 25 yıllık eşi Hüseyin'in 21 yaşındaki yeğenini kaçırdığını, onu aramak için stüdyoya geldi. Hacer Hanım, erkek kardeşi Yakup ve yengesi Raziye'nin engelli olduğunu bu yüzden onların iki çocuğuna kendisinin baktığını, Kezban'ın 5 yaşından beri kendi yanında büyüdüğünü anlattı.

Muge Anli Son Bolumde Ne Oldu Yegeniyle Kacan 16902496 9728 M

Editör: Ceyda Nur Öner