Adana'da seyir halindeyken elektrikli bisikletten düşen 9 aylık hamile kadın, arkadan gelen otobüsün altında kaldı. Ancak doktorlar, mucize bir kurtuluşa imza atarak 9 aylık bebeği kurtarmayı başardı. Bebek şu anda hastanede gözlem altında tutuluyor.

Anne Otobüsün Altında Kaldı

Olay, Adana'nın Yüreğir ilçesine bağlı Karataş Bulvarı'nda meydana geldi. Suriye uyruklu 31 yaşındaki 9 aylık hamile olan Nur Abbud adlı kadın, eşinin kullandığı elektrikli bisikletten düştü. Bu sırada seyir halinde olan Ali Davarcı yönetimindeki yolcu otobüsü, yere düşen kadını fark edemeyince hamile kadın otobüsün altında kaldı. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar 112 Çağrı Merkezi'ne haber vermesi sonucu olay yerine sağlık ve polis ekipleri gönderildi. İhbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri 9 aylık hamile olan kadını hastaneye kaldırdı.

Dur ihtarına uymayan sürücüye ceza yağdı! Dur ihtarına uymayan sürücüye ceza yağdı!

Anne Öldü, Bebek Yaşıyor

Yapılan tüm müdahalelere rağmen kadın kurtarılamazken, anne karnında olan 9 aylık bebek ise doktorlar sayesinde mucizevi bir kurtuluş gerçekleştirdi. Doktorlar, bebeği anne karnından ameliyat ile alarak bebeğin yaşamasını sağladı. Bebek şu anda hastanede gözlem altında tutuluyor. Otobüs sürücüsü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Adanada Mucize Kurtulus 3

Editör: Muharrem Türkoğlu