Ünlü oyuncu Taner Ölmez, "Tatar Ramazan", "Muhteşem Yüzyıl Kösem", "Yüz Yüze", "Mucize Doktor", "Hakan: Muhafız" ve "Yaratılan" gibi birçok önemli yapımda rol almıştır. Ölmez, katıldığı bir televizyon programında Ceyda Düvenci'nin sorularını cevapladı.

Ünlü oyuncu, aile hayatıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Baba olmak gerçekten değişik bir duygu. Evden çıkamıyorsunuz. Son birkaç aydır kızımla birlikte yatıyorum ve artık ilişkimiz başka bir seviyeye evriliyor. Gece yarısı uyandığında kafayla bana dalıyor, 'baba, su istiyorum' diyor. Tabii hemen suyunu veriyorum. Normalde erken kalkan bir çocuk olmasına rağmen, benimle birlikte daha fazla uyuyor. Annesi de bu durumdan memnun."

Bu akşam Yargı var mı? Yargı dizisi yeni bölüm ne zaman? Bu akşam Yargı var mı? Yargı dizisi yeni bölüm ne zaman?

Taner Ölmez, kişisel hayatında lüks düşkünlüğü olmadığını belirtirken, aynı zamanda zengin bir ailenin çocuğu olmadığını da vurguladı.

"FİYATI FAZLA GELİYORSA BEĞENDİĞİM BİR ŞEYİ ALMAM"

Taner Ölmez, yaptığı açıklamada "Zevk aldığım yerler makul yerlerdir. Fiyatı çok fazla geliyorsa beğendiğim bir şeyi ya almam ya da indirime girmesini beklerim ve bundan da mutsuz olmam." İfadelerini kullandı.

Telefonu değiştirmek için bozulmasını beklediğini söyleyen Ölmez, “Ama eşim çocuğumun fotoğrafını çekecek, ona en iyi telefonu alırım." dedi.

Editör: Fatma Gültekin