PTT, 7700 TL'lik ödeme hakkına sahip emekli vatandaşlar için Aktif Bank ile birlikte düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgi çekiyor.

Kredi başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirilirken, yüksek kredi puanı şartı bulunmuyor. Koşulları sağlayan her emekli, PTT şubelerinden veya resmi internet sitesinden rahatça kredi başvurusu yapabilir.


BAŞVURU SEÇENEKLERİ NELER?

PTT ile SMS kredi servisi, emeklilere kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. PTT'nin şubelerine gitmeden, cep telefonlarından sadece bir mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabilir ve kredi onay durumlarını hızlıca öğrenebilirler. 

Elden ödenen kira başa dert oldu Elden ödenen kira başa dert oldu

Başvuru yapmak için, “PTT” yazıp bir boşluk bırakarak 11 haneli kimlik numaralarını 3050’ye mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. PTT SMS kredi servisi, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Emekli maaşını PTT’den alan vatandaşlar, maaş müşterisi olarak ihtiyaç kredisi alabilirler ve nakit sıkıntılarını giderme fırsatı bulabilir. PTT’nin sunduğu bu avantajlı kampanya, acil nakit gereksinimi duyan herkes için pratik ve uygun bir seçenek sunuyor. 7700 TL’ye kadar olan kredi tutarları, başvuruların ardından hızlıca ödeniyor.

Kaynak: Haber Merkezi