Kampanya dahilinde, temizlik setleri, bulaşık deterjanları, yumuşatıcılar, çamaşır suları ve çamaşır deterjanları gibi ürünlerde %10 ile %40 arasında indirimler uygulanıyor. Özellikle Parex Tornado temizlik seti %40 indirimle 449,95 TL'ye sunulurken, Asperox sarı ve mavi güç bir arada %14 indirimle 119,95 TL'ye satılıyor. Bulaşık deterjanları %30, yumuşatıcılar %20 indirimle sunulurken, çoğu çamaşır deterjanında da %30 indirim uygulanıyor.

Kampanya sadece temizlik ürünleriyle sınırlı değil. Kırtasiye ürünlerinden elektronik cihazlara, kahvaltılıklardan oyuncaklara kadar her kategoride binlerce ürün indirimli olarak sunuluyor.

Kurtlar Vadisi'nin Gülü Erhan'ını görenler şok geçirdi! Kurtlar Vadisi'nin Gülü Erhan'ını görenler şok geçirdi!

Ayrıca, Migros'un bu indirim süresince geçerli olan özel kampanyalarından biri, tek seferde 450 TL'lik Omo, Yumoş, Domestos ve Cif markalı ürün alışverişine 90 Money kazanma imkanı sağlarken, tek seferde 300 TL'lik Frosh alışverişine de 60 Money hediye ediliyor.

Migros'un bu dev kampanyası 1 Mayıs'ta sona ereceği için ihtiyaç duyulan ürünleri erken almak ve stoklar tükenmeden faydalanmak tavsiye ediliyor.

Editör: Fatma Gültekin