Bozgeyik, Bekir Öztekin’in   “ Siyasi kariyerine Ak Parti’de başlayıp İyi Parti, Gelecek Partisi ve son olarak Yeniden Refah Partisinde menfaati uğruna kendisini konumlandıran, kapı kapı siyasi gezintiye çıkarak Fırıldak Kubilay’ın izinden gittiğini ifade etti.  

MHP Gaziantep İl Başkanı Mustafa Bozgeyik’in Açıklaması şu şekilde

İYİ Parti 5. Olağanüstü Kurultayı’nı 27 Nisan’da Ankara’da gerçekleştirecek İYİ Parti 5. Olağanüstü Kurultayı’nı 27 Nisan’da Ankara’da gerçekleştirecek

''Ulusal Bir Gazetede  MHP’yi Hedef Alacak Şekilde  “10 Yılda Belediyede Çivi Çakılmamış MHP’nin Aile Şirketi Gibi Saltanat Sürmüşler” Şeklinde Yer Alan  Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin’in Yalan ve İftiralarına İlişkin Açıklamamızdır.

Türk siyasi hayatında bazı bin bir surat tipler vardır. Sayın Cumhurbaşkanımız bu tipleri Sirk Cambazı olarak tanımlamaktadır.  Bu tiplerden Gaziantep’te ilk akla gelen isim ise Bekir Öztekin’dir. Bekir Öztekin her renkli her şeydir, herkesle fotoğraf çektirecek, her dalda oynayacak tıynettedir. Pişkinlik, şımarıklık, nobranlık, yüzsüzlükte seviye atlamış bir âdemdir. Siyasi kariyerine Ak Parti’de başlayıp İyi Parti, Gelecek Partisi ve son olarak Yeniden Refah Partisinde menfaati uğruna kendisini konumlandıran, kapı kapı siyasi gezintiye çıkarak Fırıldak Kubilay’ın izinden giden Bekir Öztekin MHP’nin  ağırlığı altında ezilmeye mahkumdur.  Fırıldak Kubilay Çakması Bekir Öztekin’e tavsiyemiz ve uyarımızdır.  Muhalif soslu sponsorlu itibar cellatlığına soyunmaktan vazgeçsin. Algı belediyeciliğinden vazgeçsin. MHP’nin 10 yıldır Oğuzeli’nde sürdürmüş olduğu Üretken Belediyecilikten feyz alsın. Yalan ve İftira ağzına yuva yapmasın.  Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı olarak kendisini ilk ve son kez uyarıyoruz.  Haddini Aşmasın. MHP’yi hafife almasın, MHP’ye kara çalmasın. Beceriksizliği’ne şimdiden kılıf arama hezeyanından vazgeçsin! Sirk Cambazlığı yapmasının lüzumu yoktur.