Survivor 22 Şubat elenen kim || Ödül oyununu kim kazandı, adaya kim veda etti, düelloyu kazanan yarışmacı Survivor 22 Şubat elenen kim || Ödül oyununu kim kazandı, adaya kim veda etti, düelloyu kazanan yarışmacı

Popüler şarkıcı Mehtap Yılmaz, daha önce Orhan Gencebay, Bülent Ersoy ve Ebru Gündeş'in jüri üyeliğini yaptığı Popstar Alaturka programıyla tanınmıştı. Geçtiğimiz yıl pıhtı atması nedeniyle gece yarısı hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Mehtap Yılmaz, sağlık durumunun iyi olduğunu Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu.

Sağlığına kavuşan Mehtap Yılmaz, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Sağlık sorunları yaşadığı dönemde kendisine destek olan ve arayan ünlü isimlere teşekkür eden Mehtap, Hülya Avşar'ın kendisini sürekli aradığını ve onun öz kuzeni olduğunu açıkladı. Mehtap, "Sayın Hülya Avşar'a çok teşekkür ederim. Hastanede yattığım sürece beni hiç yalnız bırakmadı. Biz Hülya Avşar'la kuzeniz. Annem Avşar'lardan" ifadelerini kullanarak dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Editör: Ebru Kont1