Çağlar Ertuğrul ve Ceyla Odman'ın başrollerini üstlendiği "Override" adlı oyunun galası, DasDas'ta gerçekleşti. Murat Cemcir gibi birçok ünlü ismin katıldığı gala, büyük ilgi gördü.

"BANA KÜSER İNSANLAR"

Murat Cemcir, uzun süredir görüşmediği Ahmet Kural'ın yeni filmi 'Efsane'yi izleyip izlemediği sorulduğunda şu cevabı verdi:
"Hayır, izlemedim"

Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi? Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi?

Cemcir, "Bizim aramızda bir küslük yok. Ben, kimseye küsmem, bana küser insanlar. Ben dururum. Gelirler barışırlar, sonra giderler..." dedi.

"SONRA GİDERLER"

Murat Cemcir, Ahmet Kural'ın düğün davetiyesini mesajla gönderdiği iddiasına yanıt verdi. Cemcir, "Ben WhatsApp mesajlarına bakmıyorum. Bazı numaralara bakmıyorum. Engelli değilim... Ahmet, çok sevdiğim bir arkadaşım. Eski bir arkadaşım. Onu çok seviyorum. Güzel anılar yaşarsın, güzel maceralar yaşarsın sonra bir gün biter. İnsanlar hayatımıza gelirler, eşimiz olurlar, arkadaşımız olurlar, annemiz babamız olurlar... Sonra giderler... Hayat böyle bir şey." dedi.

 

Editör: Fatma Gültekin