YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey, Taceddin Noyan'ın ordusunun hareket etmeden önce onları karargahlarında vurmayı planlar. Taceddin Noyan'ı otağında beklenmedik bir şekilde yakalayan Osman Bey, gereken cezayı infaz eder.

ELÇİM HATUN VE ORHAN BEY ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Efendisi Elçim Hatun ve yengesi Ayça, Orhan Bey hakkında konuşurlar. Orhan Bey'in yiğitliğini öven Elçim Hatun'un gerçek hisleri merak konusudur. Gündüz Bey, Osman Bey'e kayı birliğini sağlamak için bir toy yapmayı önerir ve Orhan Bey ile Elçim Hatun'un evlenmesini ister. Osman Bey bu teklife nasıl bir yanıt verecektir? Orhan, Holofira'nın varlığı göz önünde bulundurularak bu teklife karşı nasıl bir tutum sergileyecektir?

ALAEDDİN BEY, GONCA'YI İYİLEŞTİREBİLECEK Mİ?

Alaeddin Bey, vurulan Gonca Hatun'u Yenişehir Sarayı'na getirmeye çalışırken, kimseye görünmeden onu iyileştirebilecek midir?

İMREN TEGİN'İN BAYINDIR BEY HAMLESİ!

Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir ve Annesi Suphiye Orancı kimdir? Metin Akpınar'ın Kızı Duygu Nebioğlu Kimdir ve Annesi Suphiye Orancı kimdir?

İmren Tegin, son kayı ölene kadar sulhun bitmeyeceğini Osman Bey'e bildirir. Savaş ilan eden İmren Tegin, gözdağı vermek amacıyla kanlar içindeki Bayındır Bey'i Yenişehir'e getirir.

OSMAN BEY'İN SAVAŞ İLANI!

Osman Bey'in öfkesi doruktadır ve yaşananlara karşı büyük bir öfke duyar. "Gayrı savaş vakti!" diyerek savaş ilan eden Osman Bey, İmren Tegin'den nasıl intikam alacağını planlamaktadır.

ATV'de heyecanla takip edilen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü, 28 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyicilerle buluşacak!

Editör: Barış Tekeci