KÜL MASALI KONUSU NE?

Türkiye'nin en varlıklı ve köklü ailelerinden biri olan Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), mütevazı bir geçmişe sahip olan Özge'ye (Sevda Erginci) ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenir. Özge, yaklaşık altı yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Ancak Arat'ın ailesinin yaşadığı muhteşem konakta gelin olarak yer alması, onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge'nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik hırsı ve Arat'ın ölümüyle ilgili şüpheleriyle yüzleşmek zorunda kalması, Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

KÜL MASALI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Jale'nin köşkteki manevi varlığı ve Arat üzerindeki etkileri, Özge'yi derinden sarsar. Neveser, Özge ve Arat'ı ayırmak için fırsatlar arar. Behiye'yi de bu entrikaların içine karıştıracak bir planı vardır.

Behiye, ablasını büyük bir sıkıntıya sokacak bir hataya düşer. Arat, Özge'yi mutlu etmek ve aşkını doyasıya yaşamak isterken, Özge kendisini sevdiği adamın ailesiyle arasında sıkışmış hissetmeye başlar.

KÜL MASALI YOK MU?

Kül Masalı dizisi bu akşam ekrana gelmeyecek. Yeni bölümün neden yayınlanmadığına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak, dizinin reyting sıralamasında geride kalması üzerine yayın gününün değişmesi bekleniyor.

29 ŞUBAT TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:35 Benim Adım Melek

10:30 Alişan İle Hayata Gülümse

13:15 Seksenler

14:20 Kara Ağaç Destanı

17:45 Lingo Türkiye

19:00 Ana Haber

19:55 İddiaların Aksine

20:00 Mehmed: Fetihler Sultanı

23:15 Kara Ağaç Destanı

02:05 Bir Sevdadır

Survivor Damla'nın Sevgilisi Ortaya Çıktı! Meğer O da Ünlüymüş! İşte O Yakışıklı Oyuncu... Survivor Damla'nın Sevgilisi Ortaya Çıktı! Meğer O da Ünlüymüş! İşte O Yakışıklı Oyuncu...

04:20 Seksenler

Editör: Barış Tekeci