Kuş Uçuşu'nun ikinci sezonu, büyük ilgi görerek kısa sürede en çok izlenenler listesine girmeyi başardı. 8 bölümden oluşan yeni sezon, yine Nejat İşler tarafından anlatıldı. Kuş Uçuşu'nun müzikleri de dikkat çekti ve şimdi gözler Kuş Uçuşu'nun 3. sezonuna çevrildi.

Dizide, deneyimli ve başarılı haber spikeri Lale Kıran'ın yerini almaya çalışan Z kuşağından Aslı'nın dolu dolu ilişki ağı ele alınıyor. Kuş Uçuşu'nun 2. sezonu, 14 Aralık Perşembe günü Netflix'te yayınlanmaya başladı. Aslı'nın ani yükselişi ve ardından gelen zorlukları anlatan yeni sezon, toplam 8 bölümden oluşuyor ve her bölüm yaklaşık 50 dakika sürüyor.

YENİ SEZON NE ZAMAN?

3. sezonun yayınlanıp yayınlanmayacağına dair sorular gündemi meşgul ediyor. Muhtemelen 2024'ün ilk aylarında başlayacak olan yeni sezonun, sonbahar veya kış aylarında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Kuş Uçuşu'nun çekimleri 2022'nin Şubat ayında tamamlandı ve üçüncü sezonun çekimlerinin de 2024'ün ilk aylarında başlayabileceği düşünülüyor.

Survivor All Star'da İkinci Eleme Adayı Belli Oldu! Oyun Alanında Büyük Gerginlik Survivor All Star'da İkinci Eleme Adayı Belli Oldu! Oyun Alanında Büyük Gerginlik

HANGİ DİZİDEN UYARLANMIŞTIR?

Kuş Uçuşu dizisi, Güney Kore dizisi olan ve ödüllü "Misty"den esinlenerek hazırlanan bir senaryoya sahiptir. Ancak dizi bir uyarlama değildir, tamamen özgün bir senaryo üzerine kuruludur.

Editör: Tülay Kara