Alınan bilgilere göre, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli komiser yardımcısı Veysel Ö, Keçiören ilçesi Çevik Sokak'taki evine izinli olarak geldi. Ancak henüz belirlenemeyen bir nedenle eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine Veysel Ö, eşi ve iki çocuğunu öldürdü ve ardından aynı silahla intihar etti.

Avukatlık bürosuna uyuşturucu operasyonu: 1 avukat gözaltına alındı Avukatlık bürosuna uyuşturucu operasyonu: 1 avukat gözaltına alındı

2D239731 Ae8B 4B4B A089 A56797De7Ff4

Olayın ardından eve gelen aile yakınları büyük bir şok yaşadı. Polis ekipleri, ihbar üzerine olay yerine gelerek inceleme başlattı.

Veysel Ö'nün Ankara'da Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görev yaptığı, ancak daha sonra Hatay'a tayininin çıktığı öğrenildi.

Cenazeler, Yozgat'ın Aydıncık ilçesine bağlı Kazankaya köyüne getirildi. Burada komiser yardımcısı Veysel Ö için ilk olarak cenaze namazı kılındı ve naaşı köy mezarlığına defnedildi. Daha sonra anne ve çocuklarının cenaze namazı kılınarak aynı mezarlığa defnedildi.

Bu acı olay, hem aileler arasındaki iç huzursuzluğun vahim sonuçlarını gözler önüne seriyor hem de toplumda derin bir üzüntü yaratıyor. Yaşanan bu trajedi, aile içi şiddetin ve psikolojik sorunların önemini bir kez daha hatırlatıyor.