Feyza1 0503202486Ea329BEkipler, motosikleti durdurarak GBT sorgulaması yaptı. Şüphelilerden Ömer Faruk A. ve Selçuk Ç.'nin sorgulamaları negatif çıktı. Ancak, Selçuk Ç.'nin üst aramasında, polise kokain teslim ettiği belirlendi.

Kızılcık Şerbeti Nilay Annesiyle Aynı Dizide! Nilay'ın Annesi Kim

Aynı anda Selçuk Ç.'nin telefonunun sürekli çaldığı ve genç bir kadının da arama yapılan yere yaklaştığı görüldü. Genç kadının, Selçuk Ç.'ye "Getirdin mi malzemeleri?" demesi üzerine polisler şüphelileri gözaltına aldı. Yapılan incelemeler sonucunda söz konusu kadının, Kızılcık Şerbeti isimli dizide rol alan Feyza Civelek olduğu ortaya çıktı.

Nila Y 1

Polislere konuşan Feyza Civelek, Selçuk Ç'nin hesabına kokain getirmesi için 6 bin TL gönderdiğini, gelecek kokain maddesini ise ismini bilmediği bir arkadaşına aldığını iddia etti. Dekontu da polislerle paylaştı.

Feyza2 0503202403Ce114F

MasterChef 9. yarışmacı kim oldu? MasterChef 9. yarışmacı kim oldu?

Feyza Civelek'in, Selçuk Ç. ile iletişimde olduğu ve uyuşturucu madde siparişi verdiği tespit edildi. Polis, Civelek'i gözaltına aldı ve ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Feyza Çivelek ilk defa uyuşturucu kullanacaktım. Civelek'in ifadesine göre, kendisiyle irtibata geçen kişilere 6 bin TL gönderdiğini iddia etti ve uyuşturucuyu talep ettiğini kabul etti. Ancak, alkollü olduğunu belirterek, olayın detaylarını hatırlamadığını söyledi.

Nilay-1

Ben gece 03.30 sıralarında şahısla irtibata geçtim ve uyuşturucu siparişi verdim. Biraz da alkollüydüm. Bana göndermiş oldukları hesap numarasına 6 bin lira atmamı söylediler. Ben de gönderdim. Sonra ben sokağa çıktığımda motosikletli şahıslar vardı. Ben yanlarına gittiğimde, 'Uyuşturucu maddeyi verin' dedim. Sonra kendisinin polis olduğunu söyleyen sivil giyimli şahıs, bana ne olduğunu sordu. Ben de uyuşturucu siparişi verdiğimi söyledim. Sonra beni alıp polis merkezine getirdiler. Ben ilk defa uyuşturucu madde kullanacaktım. Alkollü olduğum için getiren şahısları hatırlamıyorum. Yaşanan olaydan dolayı üzgünüm.

Feyza Civelek  Polisi torbacı sanıp uyuşturucu istedi.

Selçuk Ç. ise ifadesinde, uyuşturucuyu Kağıthane'den tanımadığı bir kişiden aldığını ve Civelek'e satmak için getirdiğini itiraf etti.

Kızılcık Şerbeti 49. Bölüm 2. Fragman

Polis, Civelek'in evinde ve üzerinde yaptığı aramada uyuşturucu madde bulamadı. Bu nedenle, Civelek hakkında takipsizlik kararı verildi.

Editör: Muharrem Türkoğlu