Survivor'dan elenen Hakan Hatipoğlu'nun Kızı Minik Lila Büyüdükçe Babasına Benzemeye Başladı! Gözlerinize İnanamayacaksınız! Survivor'dan elenen Hakan Hatipoğlu'nun Kızı Minik Lila Büyüdükçe Babasına Benzemeye Başladı! Gözlerinize İnanamayacaksınız!

Oyuncu Senem Şahin, Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna dahil oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; deneyimli oyuncu, Görkem ve Gökhan’ın annesi rolünde yer alacak. Senem Şahin, Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı dizinin 51. bölümünde "Fazıla" karakterini canlandıracak ve yatalak bir kadını izleyicilere aktaracak.

SENEM ŞAHİN KİMDİR?

Senem Şahin, Manisa'da doğmuştur. Eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda tamamlamıştır. Tiyatro alanında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olarak kariyerine devam etmektedir. Kariyeri boyunca Unutma Beni dizisinde "Emel" karakterine hayat vermiştir. Sahne deneyimleri ise 1986 yılından bu yana devam etmektedir ve özel ve Devlet Tiyatroları'nda yaklaşık 40 farklı oyunda rol almıştır. Ayrıca seslendirme, radyo programcılığı ve sunuculuk gibi alanlarda da çalışmalar yapmıştır.

Editör: Fatma Gültekin